Služby

Neustále se snažíme zkvalitňovat a rozšiřovat poskytované služby. Důkazem toho, že jdeme správným směrem, je stále větší počet našich spokojených zákazníků. Přijeďte si k nám odpočinout a my se postaráme o Vaše pohodlí po celou dobu Vašeho pobytu. Doufáme, že budete s nabídkou služeb spokojeni, jakékoli připomínky samozřejmě vítáme.

 

Ubytování na chatě
Chata k pronájmu poskytuje možnost ubytování pro 12 osob.

Ložnice a pokoje 

Tři samostatné apartmány (vždy dva pokoje po dvou lůžkách, kk, soc. zařízení, TV). Vytápění: Ústřední - plynové

Doprava, parkování 

Dobrá dopravní dostupnost po silnici prví třídy Hradec Králové – Ostrava, v Červené Vodě na kruhovém objezdu směr Králíky, 1200m od odbočky na Šanov po udržované místní komunikaci - cíl cesty. Parkoviště u chaty.

 

Stravování
Kuchyňka k dispozici v každém apartmá.

 

Vybavení chaty
Venkovní posezení s krbem, šipky, stolní tenis, malý bazén.

 

Výlety, atrakce, zábava
Poutní místo - klášter s kostelem Nanebevzetí Panny Marie v Králíkách. Poutní kaple sv. Trojice ležící na křižovatce turistických tras. Železobetonové pohraniční opevnění v okolí Králík. Přírodní rezervace Králický Sněžník s pramenem řeky Moravy. Hraniční přechod Dolní Lipka umožňující návštěvu Polska. Kvalitní i stylové restaurace 0,5–10km. V blízkém okolí tři rozhledny. Štíty – akrobatické centrum Valenty. Kola - spousta možností cykloturistiky po místních málo frekventovaných komunikacích. Koupání - koupaliště v Králíkách, přehrada Pastviny. Sjezdové lyžování - Ski areál Šanov 0,5km, Ski areál Čenkovice 12km, Ski areál Dolní Morava 12km. Běžky - upravované běžecké tratě vedou asi 0,4km od chaty.
NOVÁ SJEZDOVKA - čtyřsedačková lanovka Červená Voda - ( Mlýnický Dvůr - Buková Hora) Délka sjezdovky 2000m 6 km od chaty.

 

Provoz, poplatky, ceny
Provoz chaty: celoročně. Možnost ubytování na víkend. Silvestrovské pobyty

CENY JSOU ZA ČTYŘLŮŽKOVÝ APARTMÁN BEZ DALŠÍCH POPLATKŮ. Cena při kratším pobytu než čtyři dny je totožná s víkendovou cenou (1000Kč za apatmán a den v zimní sezóně a800Kč za apartmán a den v letní sezóně.

V únoru je cena za čtyřlůžkový apartmán a den 1 000 Kč